SKLEP
KONTAKT
ENG

BEZPIECZNE, NATURALNE, RÓŻOWE SZUMY

Szumiący miś i szumiący króliczek MOONIE uspokajają i usypiają dzieci bezpiecznymi różowymi szumami nagranymi w naturalnym środowisku.


Dźwięki szumiącego przyjaciela MOONIE, to prawdziwe nagrania naturalnych różowych szumów, a nie szumy generowane komputerowo.


Dzięki temu, że szum bicia serca, jest prawdziwym nagraniem z wnętrza brzucha mamy, dziecko może uspokoić się i poczuć bezpiecznie, przy dobrze już znanym dźwięku. Szum fal morskich został nagrany nad Bałtykiem, a dźwięki leśnego strumienia w Tarach.


Szumy MOONIE, wygłuszają dźwięki z otoczenia, dzięki czemu, codzienne, domowe hałasy nie wybudzają maluszka ze snu.


Szumiący przyjaciel MOONIE posiada moduł z możliwością regulacji głośności, można więc dobrać odpowiedni poziom głośności do warunków i potrzeb dziecka.


Szumiący miś i szumiący króliczek MOONIE mają także kołysankę, która usypia maluszki dźwiękami kalimby.

POSŁUCHAJ DŹWIĘKÓW MOONIE

DLACZEGO RÓŻOWE SZUMY?

Dzieci, będąc jeszcze w brzuchu mamy, otoczone są dźwiękami o niskich częstotliwościach, dlatego dźwięki misia i króliczka MOONIE, to bezpieczne naturalne różowe szumy, w których dominują dźwięki o niskich częstotliwościach.


W różowym szumie moc akustyczna wysokich częstotliwość opada, dzięki czemu dźwięki o wysokich częstotliwościach są na bezpiecznym poziomie dla maluszków, a dla dorosłego są prawie niesłyszalne.


W białym szumie moc akustyczna dla wszystkich częstotliwości pozostaje na niezmiennym poziomie (pozioma linia na wykresie). W rzeczywistości oznacza to, że dźwięki o wyższych częstotliwościach, przy tym samym poziomie mocy, są bardziej słyszalne niż dźwięki o niższych częstotliwościach.

SZUMIĄCY PRZYJACIEL Z LAMPKĄ NOCNĄ

Każdy szumiący miś i szumiący króliczek MOONIE jest też lampką nocną, która może świecić na 7 różnych odcieni.


Delikatne światło pozwala na nakarmienie i przewinięcie dziecka, bez zapalania górnego światła.


Kiedy dziecko zaczyna płakać, lampka włącza się wraz z szumem, oświetla i uspakaja maluszka.


Lampka LED nie nagrzewa się, jest w pełni bezpieczna.


Szumiący króliczek i szumiący miś MOONIE, świetnie sprawdzają się też przy starszych dzieciach, które często mają lęki nocne i boją się ciemności. Można wtedy włączyć samą lampkę bez dźwięku i zostawić ją zapaloną na całą noc.

NIEZAWODNY, INTELIGENTNY CZUJNIK PŁACZU

Szumiący miś i szumiący króliczek MOONIE posiadają inteligentny czujnik płaczu, stworzony z myślą o sytuacjach, w których dzidziuś nagle budzi się ze snu.


Włączona funkcja inteligentnego czujnika płaczu czuwa nad spokojnym snem maluszka. Gdy tylko dziecko przebudzi się i zacznie płakać, szumiący przyjaciel MOONIE uruchamia bezpieczny, naturalny różowy szum i wycisza maleństwo.


Szumiący miś i szumiący króliczek MOONIE zawsze wycisza się po 30 minutach i automatycznie przechodzi 3 godzinny w tryb czuwania. Płacz dziecka uruchamia ostatnio wybrany szum na kolejne 30 minut, następnie, cykl powtarza się.

Inteligentny czujnik płaczu zapamiętuje ostatnie ustawienie szumu i światła. Można więc tak zaprogramować szumiącego przyjeciela MOONIE aby po ponownym uruchomieniu odtworzył ulubione ustawienia lampki i dźwięku lub samego dźwięku.


Inteligentny czujnik płaczu można również uruchomić bez włączania szumów. Szumiący przyjaciel MOONIE położony przy dziecku, z uruchomionym inteligentnym czujnikiem płaczu, daje pewność, że podczas najbliższych 3 godzin snu maluszka, czujnik płaczu będzie czuwał i zareaguje, na jego płacz.

WYGODNE I EKOLOGICZNE ŁADOWANIE PRZEZ USB

Z szumiącym misiem i szumiącym króliczkiem MOONIE nie trzeba wstawać o 3 rano, żeby wymienić baterie. Nasz moduł ładowany jest przez USB. Wygodnie, oszczędnie, ekologicznie.


MOONIE jest jedyną szumiącą zabawką, która nie wymaga zakupu baterii i od nowości ma już naładowany moduł. Można z niego korzystać od razu po rozpakowaniu.


Projektując szumiącego przyjaciela MOONIE chcieliśmy, żeby zabawka była przyjazna środowisku i nie zmuszała do kupowania wciąż nowych baterii.


Moduł szumiącego przyjaciela MOONIE do pełnego naładowania potrzebuje 3 godzin. W pełni naładowana bateria wystarcza na ok 8 godzin ciągłej pracy przy włączonym świetle i dźwięku.

Do szumiącego przyjaciela MOONIE dołączony jest kabelek USB.

PRODUKT POLSKI, DOBRY DESIGN

MOONIE nie jest produktem masowym.

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze, dlatego skupiamy się na produkcji w Polsce.


Wszystkie zabawki MOONIE szyjemy w naszej własnej pracowni.

Ideą wzornictwa MOONIE jest prostota i elegancja.


Wierzymy, że dzieci które otaczamy dobrze zaprojektowanymi rzeczami, wyrabiają w sobie poczucie estetyki i wrażliwość na piękno.

OPINIE O MOONIE

ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE

Nie wierzyłam w szumy a teraz wiem że to działa. A już w ogóle w postaci króliczka i z lampką wiem że to genialny wybórMarlena, 7 grudnia 2019

Nie wierzyłam w szumy a teraz wiem że to działa. A już w ogóle w postaci króliczka i z lampką wiem że to genialny wybórMarlena, 7 grudnia 2019

Króliczek jest naprawdę super, milusi w dotyku - myślę, że moja córeczka pokocha tę zabawkę. Bardzo fajną rzeczą jest ładowanie mechanizmu lampki poprzez USB. jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Izabela, 11 grudnia 2019

Przepiękne króliczki. Niesamowicie przytulny i miły materiał. Do tego miłe dźwięki. Polecam.
Monika, 10 grudnia 2019

MOONIE CREAM

MOONIE POWDER

198 zł

MOONIE SKY

198 zł

sklep

MOONIE CLOUD

198 zł

MOONIE SILVER

198 zł

sklep
sklep
sklep
sklep
sklep
sklep
sklep

198 zł

Odwiedź nas na:


Kontak:


hello@moonie.pl


534 504 509

691 916 621

SKLEP