Szumiący miś i szumiący króliczek MOONIE posiadają inteligentny czujnik płaczu, stworzony z myślą o sytuacjach, w których dzidziuś nagle budzi się ze snu.


Włączona funkcja inteligentnego czujnika płaczu czuwa nad spokojnym snem maluszka. Gdy tylko dziecko przebudzi się i zacznie płakać, szumiący przyjaciel MOONIE uruchamia bezpieczny, naturalny różowy szum i wycisza maleństwo.


Szumiący króliczek i szumiący miś MOONIE zawsze wycisza się po 30 minutach i automatycznie przechodzi 3 godzinny w tryb czuwania. Płacz dziecka uruchamia ostatnio wybrany szum na kolejne 30 minut, następnie, cykl powtarza się.

Inteligentny czujnik płaczu zapamiętuje ostatnie ustawienie szumu i światła. Można więc tak zaprogramować szumiącego przyjaciela MOONIE aby po ponownym uruchomieniu odtworzył ulubione ustawienia lampki i dźwięku lub samego dźwięku.


Inteligentny czujnik płaczu można również uruchomić bez włączania szumów. Szumiący przyjaciel MOONIE położony przy dziecku, z uruchomionym inteligentnym czujnikiem płaczu, daje pewność, że podczas najbliższych 3 godzin snu maluszka, czujnik płaczu będzie czuwał i zareaguje, na jego płacz.

NIEZAWODNY, INTELIGENTNY CZUJNIK PŁACZU

MOONIE CREAM

MOONIE POWDER

198 zł

MOONIE SKY

198 zł

sklep

MOONIE CLOUD

198 zł

MOONIE SILVER

198 zł

sklep
sklep
sklep
sklep
sklep
sklep
sklep

198 zł

Odwiedź nas na:


Kontak:


hello@moonie.pl


534 504 509

691 916 621

SKLEP